BEŞİKTAŞ NAKLİYAT

Beşiktaş evden eve nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat

 Beşiktaş, İstanbul'un bir ilçesidir. Adını İstanbul'un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. 8,4 km uzunluğunda sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Yüzölçümü 11 km², nüfusu ise 2014 ADNKS verilerine göre 188.793'tür.

Hem nüfus, hem de alan olarak İstanbul kentinin küçük ilçelerinden biri olmasına karşın iki kitayı ve İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin bağlantı yollarını bulundurduğu için günlük ortalama 2 milyon kişinin geçtiği canlı bir alandır. Bununla beraber sahip olduğu son dönem Osmanlı mimarisi eserleri, Boğaziçi yamaçlarındaki doğa manzaraları, dokuz üniversite ve Levent-Maslak hattındaki iş merkezleri gibi tarihi, kültürel ve ekonomik nedenlerle kendisini cazip kılan pek çok özelliğe sahiptir.

Abbasağa evden eve nakliyat, Akatlar evden eve nakliyat, Arnavutköyevden eve nakliyat, Aslan evden eve nakliyat, Balmumcu evden eve nakliyat, Bebek evden eve nakliyat, Cihannüma evden eve nakliyat, Dikilitaş evden eve nakliyat, Etiler evden eve nakliyat, Gayrettepe evden eve nakliyat, Konaklar evden eve nakliyat, Kuruçeşme evden eve nakliyat, Kültür evden eve nakliyat, Levazım evden eve nakliyat, Levazım evden eve nakliyat, Levent evden eve nakliyat, Mecidiye evden eve nakliyat, Muradiye evden eve nakliyat, Nispetiye evden eve nakliyat, Ortaköy evden eve nakliyat, Sinanpaşa evden eve nakliyat, Türkali evden eve nakliyat, Ulus evden eve nakliyat, Vişnezade evden eve nakliyat, Yıldız evden eve nakliyat