GÖZTEPE NAKLİYAT

Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat

 Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir. İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının posnişini olan Gözcü Baba'nın türbesinin bulunduğu tepeden almıştır.[kaynak belirtilmeli] 80'li yılların sonunda Soyak'ın Örnek Mahallesi'nde yaptığı siteye "Soyak Göztepe" adını vermesi[1] ile Göztepe'nin E-5'e denk gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa[kaynak belirtilmeli] da bu hiçbir şekilde resmileşmemiştir.[kaynak belirtilmeli] Son olarak Örnek Mahallesi ve Merdivenköy arasında kalan M4 istasyonuna da Göztepe adı verilmiştir.

Güneyde Sahil Yolu ve Marmara Denizi, kuzeyde Merdivenköy mahallesi, doğuda Erenköy mahallesi ve Caddebostan semti, batıda da Çiftehavuzlar semti ile komşudur.

Bağdat Caddesi bu semtten de geçmektedir ve Bağdat Caddesi üzerindeki en büyük yeşil alan bu semt sınırlarındaki, 10.000 m2'lik Göztepe Parkı'dır.Bölgede çok sayıda ahşap köşkler bulunur.İstanbul'un gözde semtlerinden biridir.

(Göztepe Parkı, dolayısıyla da semt, 2005 yılı sonbahar mevsiminde parkta inşaa edilmek istenen cami nedeniyle özellikle İstanbul ve genel olarak da Türkiye'de gündem oluşturmuş ve medyada geniş bir şekilde tartışılmıştır.)

Semtin büyük bir bölümü konut ağırlık olarak kullanılmakla birlikte ticarete yönelik unsurlar da bulunmaktadır. İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi,Yeşilbahar Ortaokul, İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu, İlhami Ahmed Örnekal Ortaokulu, Özel Efdal İlkokulu ve Ortaokulu, Fenerbahçe Lisesi, Türkiye'nin ilk deneme okullarından Göztepe İlköğretim Okulu (Pansiyonlu İlkokul) semtteki okullardan bazılarıdır. Göztepe evden eve nakliyat

1. Atılay Sokak evden eve nakliyat, 1. Orta Sokak evden eve nakliyat, 13 Mart Şehitleri Sokak evden eve nakliyat, Ahmet Refik Sokak evden eve nakliyat, Akasya Sokak evden eve nakliyat, Akış Sokak evden eve nakliyat, Bahçeler Sokak evden eve nakliyat, Bestekar Ziya Sokak evden eve nakliyat, Çakıl Sokak evden eve nakliyat, Cavit Paşa Sokak evden eve nakliyat, Çemenzar Sokak evden eve nakliyat, Cengizhan Sokak evden eve nakliyat, Cezmi Or Sokak evden eve nakliyat, Çiğdem Sokak evden eve nakliyat, Coşkun Sokak evden eve nakliyat, Dilsiz Sokak evden eve nakliyat, Doktor Rıdvan Paşa Sokak evden eve nakliyat, Doktor Rıfat Paşa Sokak evden eve nakliyat, Dr. Fazıl Gökçeören Sokak evden eve nakliyat, Dr. Rıdvan Paşa Sokak evden eve nakliyat, Dr. Rıfat Paşa Sokak evden eve nakliyat, Dr. Zeki Zeren Sokak evden eve nakliyat, Ebru Sokak evden eve nakliyat, Ege Sokak evden eve nakliyat, Evsan Sokak evden eve nakliyat, Gül Sokak evden eve nakliyat, Gülden Sokak evden eve nakliyat, Güvenç Sokak evden eve nakliyat, Güzel Sokak evden eve nakliyat, Hamit Oskay Sokak evden eve nakliyat, Hatboyu Sokak evden eve nakliyat, Hattat Bahattin Sokak evden eve nakliyat, Ihlamur Sokak evden eve nakliyat, İzzet Beltan Sokak evden eve nakliyat, Kaptan İhsan Sokak evden eve nakliyat, Karanfil Sokak evden eve nakliyat, Kemal Salih Sel Sokak evden eve nakliyat, Lale Sokak evden eve nakliyat, Mehmet Şeyda Sokak evden eve nakliyat, Meryem Atmaca Sokak evden eve nakliyat, Mustafa Bey Sokak evden eve nakliyat, Mustafa Kaya Sokak evden eve nakliyat, Mustafa Tümer Sokak evden eve nakliyat, Nadirağa Sokak evden eve nakliyat, Okullar Sokak evden eve nakliyat, Oramiral Kemal Kayacan Sokak evden eve nakliyat, Pazaryolu Sokak evden eve nakliyat, Perçem Sokak evden eve nakliyat, Pınar Sokak evden eve nakliyat, Profesör Zühtü Müridoğlu Sokak evden eve nakliyat, (Server İskil Sokak evden eve nakliyat, .) Reşat Ekrem Koçu Sokak evden eve nakliyat, Rıdvan Paşa Sokak evden eve nakliyat, Şair Ahmet Kemal Sokak evden eve nakliyat, Server İskit Sokak evden eve nakliyat, Sevük Sokak evden eve nakliyat, Tamiş Sokak evden eve nakliyat, Tepegöz Sokak evden eve nakliyat, Tuğrul Sokak evden eve nakliyat, Tünek Sokak evden eve nakliyat, Yeşil Bahar Sokak evden eve nakliyat, Yeşil Çeşme Sokak evden eve nakliyat, Yeşilbahar Sokak evden eve nakliyat