Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılık işi uzmanlık isteyen bir iştir. Eyüpoğlu nakliyat bu işi uzman dinamik kadrosu ile 17 yıldır yapmaktadır. Evden eve nakliyat işinde asıl olan bir iş değildir; bu işi kimin nasıl yaptığıdır. Evden eve taşımacılıkta eşyaları taşımadan önce taşınacak eşyaların bir dökümanı çıkartılır. Eşyaların ebadı ve çeşidine göre ambalaj malzemeleri seçilir, bu ambalajlama işi uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Expertizlerimiz evinizi ve eşyalarınızı bir marangoz, mobilyacı ve tesisatçı ile birlikte analiz eder raporlandırır. Bu raporun ardından expertizimiz eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için eşyalarınızı ambalajlar. Bu malzemeler en kısa sürede en güvenilir ve garantili bir şekilde adresinizden alınıp adresinize garantili ve asansörlü bir şekilde teslim edilir.

Şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

   Şehirler arası nakliyat işinde lider olan firmamız eşyalalrınızı, malzemelerinizi en kısa sürede en güvenli bir şekilde şehirler arası taşımacılığınını yapmaktadır. Şehirler arası taşımacılık ta eşyalarınızın veya malzemelerinizin muhafazası en güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Muhafazası yaplan eşyalarınız aracımıza en güvenli bir şekilde taşınmakta ve çelik kasalı aracımıza ip yardımı ile olası bir sarsılmada bir kaza durumunda zarar görmesin diye muhafaza edilmektedir. Şehiler arası nakliye edilecek malzemeleriniz eşyalarınız öncelikli olarak sigortalanmaktadır. Sigorta sizin menfaatiniz için şarttır bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyatİstanbul'un her bölgesine aynı gün ev taşıma hizmeti sunmaktayız, 7/24 eşya taşıma, eşya depolama hizmeti sunmaktayız, hizmet verdiğimiz bölgeler sırası ile, Büyükada evden eve nakliyat, Heybeliada Evden eve nakliyat, Burgazadası evden eve nakliyat, Kınalıada Evden eve nakliyat, Sedefadası Evden eve nakliyat, Yassıada Evden eve nakliyat, Sivriada Evden eve nakliyat, Kaşıkadası Evden eve nakliyat, Tavşanadası Evden eve nakliyat, Arnavutköy evden eve nakliyat, Ataşehir evden eve nakliyat, Avcılar evden eve nakliyat, Bağcılar evden eve nakliyat, Bahçelievler evden eve nakliyat, Bakırköy evden eve nakliyat, Başakşehir evden eve nakliyat, Bayrampaşa evden eve nakliyat, Beşiktaş evden eve nakliyat, Beylikdüzü evden eve nakliyat, Beyoğlu evden eve nakliyat, Büyükçekmece evden eve nakliyat, Beykoz evden eve nakliyat, Çatalca evden eve nakliyat, Çekmeköy evden eve nakliyat, Esenler evden eve nakliyat, Esenyurt evden eve nakliyat, Eyüp evden eve nakliyat, Fatih evden eve nakliyat, Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat, Güngören evden eve nakliyat, Kadıköy evden eve nakliyat, Kağıthane evden eve nakliyat, Kartal evden eve nakliyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat, Maltepe evden eve nakliyat, Pendik evden eve nakliyat, Sancaktepe evden eve nakliyat, Sarıyer evden eve nakliyat, Silivri evden eve nakliyat, Sultanbeyli evden eve nakliyat, Sultangazi evden eve nakliyat, Şile evden eve nakliyat, Şişli evden eve nakliyat, Tuzla evden eve nakliyat, Üsküdar evden eve nakliyat, Ümraniye evden eve nakliyat, Zeytinburnu evden eve nakliyat olarak Eyüpoğlu Nakliyat hizmet vermektedir.

Ofis ve büro taşımacılık

Ofis ve büro taşımaTürkiye'nin her bölgesine ofis taşıma, işyeri taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, tekstil taşıma, para kasası taşıma, fuar malzemeleritaşıma, reklam malzemeleri taşıma, cam taşıma, elbise taşıma, askılı elbise taşıma, fabrika eşyası taşıma, ip taşıma, kumaş taşıma hizmetleri vermekteyiz. İster ofis ister büro, isterseniz ağır sanayi fabrikalarınız hem uygun fiyata, hemde hızlı bir şekilde aynı gün uzman kadromuz ile demonte ve parsiel şekilde taşınmaktadır.

Eşya depolama

Eşya depolama   Artık siz nereye taşınırsanız taşının ister kalıcı ister geçici, isterseniz yurt dışı isterseniz yurt içi, eşyalarınız bizimle güvende, özel depolarımızda eşyalarınızı senelerce güvenle saklayabilirsiniz, üstelik cüzi bir rakam ile kiralıyorsunuz. Taşındığınız ev tadilatta mı? Eşyalarınız dışarıda kalacak diye endişelenmeyin! Bizler eşyalarınızı paketliyoruz ve depomuzdaki size ayrılan bölüme kaldırıyoruz, siz istediğiniz zaman getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.

Asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyatBinanızda asansör yok mu? Hiç sorun değil, eşyalarınız zarar görecek diye hiç endişelenmeyin Eyüpoğlu Nakliyat olarak sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Asansör ile eşyalarınızı, güvenle eski evinizden alıp yeni evinize en hızlı şekilde taşıyoruz,

Eşya paketleme

Eşya paketleme   Eşya paketleme işinde firmamız sizler için en uygun en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Artık eşyalarınız zarar görecek diye endişelenmeyin! Her taşındığımda eşyalarımı çöpe atıyorum eşyalarım zarar görüyor, taşınmak bana çok pahalıya mal oluyor, antika eşyalarım çok değerli, nasıl olacak derdine artık son veriyoruz. Bizler Eyüpoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı en güvenli olacak şekilde paketliyoruz ve taşıma için hazırlıyoruz. Hiç endişelenmeyin bizler eşyalarınızın kıymetini bildiğimiz için her türlü kazaya ve doğal afete karşı sizi güvenceye alıyoruz ve eşyalarınızı önce sigortalıyor daha sonra nakliyesini ve teslimini yapıyoruz.

Şehir içi nakliyat

Şehir içi nakliyat  Hangi şehirde olursanız olun firmamız sizlere en kısa sürede nakliyat hizmeti sunmakta ve ister eviniz ister işyeriniz isterseniz parça eşyanız olsun aynı gün fiyatlandırıp expertizini yapıyoruz. Sizler taşınma işini gözünüzde asla büyütmeyin biz Eyüpoğlu Nakliyat olarak sizlerin bu derdine son veriyoruz. Siz taşınmak istediğiniz zamanı söyleyin biz taşıyalım, en güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyalım.

Fuar nakliyat

Fuar nakliyat   Fuar taşımacılığı her firmanın yapamadığı ve incelik gerektiren bir taşımacılık işidir. Fuar standlarınızın taşınması, fuar standlarınızın kurulumu, ve hızlı bir şekilde sökülüp takılması konusunda firmamız sizlere hizmet vermektedir. Detaylar için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Sigortalı nakliyat

Sigortalı nakliyat   Sigortalı nakliyat ile eşyalarınız ve malzemeleriniz teslim edileceği güne ve teslimine kadar sigortalanır ve siz değerli müşterilerimiz teslim alınıncaya kadar sigortalanır.

Ücretsiz expertiz

ücretsiz expertiz   Expertiz nedir? Expertiz kelimesi, evden eve taşıma dilinde kontrole gelen, eşyalarnızın hangi araç ile taşınacağı, ne şekilde paketleneceği, hangi semte kaç personel ile taşınacağı konusunda fiyat ve bilgi verir. Gelen expertiz bu belirleme için hiç bir şekilde ücret talep etmez. Deneyimli olan expertiz elemanımız her konuda sizleri doğru bir şekilde bilgilendirmektedir.